Stypendyści Liceum

Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

2016/2017 Natalia Zygmunt
2015/2016 Aleksandra Gałęzkiewicz
2014/2015 Anita Satory
2013/2014 Radosław Pohl
2012/2013 Martyna Walaszczyuk
2011/2012 Marcin Sepełowski
2010/2011 Daniel Buczek
2009/2010 Katarzyna Poniat
2008/2009 Łukasz Syga
2007/2008 Łukasz Syga

Stypendium Ministra Właściwego do Spraw Oświaty i Wychowania za Wybitne Osiągnięcia:

2014/2015 Ewelina Węgielnik

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej:

2007/2008 Milena Waśniewska

Stypendium dla wyrównania szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych (Urząd Marszałkowski)

2011/2012 Malwina Pluta

Program Stypendialny zDolny Śląsk

2012/2013 Tomasz Mickiewicz

Złota Dziesiątka - 2010/2011

Imię i nazwisko klasa
Daniel Buczek 3a LO
Kamil Nowak 2a LO
Marcin Sepełowski 2a LO

ZŁOTY PRYMUS

Aleksandra Gałęzkiewicz 2016/2017
Aleksandra Borodajko 2016/2017
Oskar Stajno 2016/2017
Klaudia Adamczyk 2016/2017
Alicja Froń 2016/2017
Anita Satory 2016/2017
Karolina Kmiotek 2016/2017
Olga Gulka 2016/2017
Natalia Sawa 2016/2017
Natalia Zygmunt 2016/2017
Julia Kurzawa 2016/2017
Mateusz Furgał 2016/2017
Natalia Kochańska 2016/2017
Bartosz Rossa 2016/2017
Agnieszka Broda 2016/2017
Jakub Cieplechowicz 2016/2017
Aleksandra Gałązkiewicz 2015/2016
Anna Sułek 2015/2016
Justyna Rak 2015/2016
Karolina Gawlik 2015/2016
Alicja Froń 2015/2016
Anita Satory 2015/2016
Karolina Kmiotek 2015/2016
Kacper Joachimiak 2015/2016
Natalia Sawa 2015/2016
Natalia Zygmunt 2015/2016
Kacper Środoń 2015/2016
Mateusz Furgał 2015/2016
Klaudia Dylewska 2014/2015
Ewelina Węgielnik 2014/2015
Radosław Pohl 2014/2015
Aleksander Styrcz 2014/2015
Alicja Froń 2014/2015
Anita Satory 2014/2015
Angelika Nowak 2013/2014
Katarzyna Panek 2013/2014
Radosław Pohl 2013/2014
Aleksander Styrcz 2013/2014
Martyna Walaszczyk 2013/2014
Katarzyna Podłęcka 2012/2013
Radosław Pohl 2012/2013
Monique Sieczkowska 2012/2013
Martyna Walaszczyk 2012/2013
Kamil Nowak 2011/2012
Malwina Pluta 2011/2012
Krystyna Podłęcka 2011/2012
Marcin Sepełowski 2011/2012
Martyna Walaszczyk 2011/2012
Daniel Buczek 2010/2011
Krysztof Frącek 2010/2011
Kamil Nowak 2010/2011
Malwina Pluta 2010/2011
Krystyna Podłęcka 2010/2011
Katarzyna Poniat 2010/2011
Marcin Sepełowski 2010/2011

ZŁOTY TALENT

Diana Boczkowska 2014/2015
Ewelina Węgielnik 2014/2015
Kinga Wyrzucka 2014/2015
Diana Boczkowska 2013/2014
Oskar Czop 2013/2014
Mateusz Olbrycht 2013/2014
Kinga Wyrzucka 2013/2014
Piotr Kostrubiec 2012/2013
Radosław Pohl 2012/2013
Grzegorz Bagiński 2011/2012
Tomasz Mickiewicz 2010/2011
Marcin Sepełowski 2010/2011

Rotańskie Stypedium Edukacyjne

Malwina Pluta 2011/2012

Wyjazd do Strasburga lub Brukseli

Nagroda dla najlepszego maturzysty interesującego się sprawami Unii Europejskiej

Nagroda finansowana z puli europosłanki Lidii Geringer de Oedenberg.

Piotr Kostrubiec 2013/2014
Grzegorz Bagiński 2012/2013
Marta Nadolska 2011/2012
Daniel Buczek 2010/2011
Magdalena Wiśniewska 2009/2010
Agnieszka Zagórska 2008/2009
Aleksandra Pietras 2007/2008